Login

EK 2012

 

Groep A
Datum Land Land Uitslag
1 Vr. 8 juni 18.00 uur Polen Griekenland 1 1
Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
2 Vr. 8 juni 20:45 uur Rusland  Tsjechië 4 1
Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
9 Di. 12 juni 18:00 uur Griekenland  Tsjechië    
Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
10 Di. 12 juni 20:45 uur  Polen Rusland    
Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
17 Za. 16 juni 20:45 uur Tsjechië Polen    
Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
18 Za. 16 juni 20:45 uur Griekenland Rusland     
Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion

 

 

Groep B
Datum Land Land Uitslag
3 Za. 9 juni 18:00 uur Nederland Denemarken 0 1
Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion
4 Za. 9 juni 20:45 uur Duitsland Portugal 1 0
Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv
11 Wo. 13 juni 18:00 uur Denemarken Portugal    
Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv
12 Wo. 13 juni 20:45 uur  Nederland   Duitsland    
Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion
19 Zo. 17 juni 20:45 uur Portugal Nederland    
Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion 
20 Zo. 17 juni 20:45 uur Denemarken Duitsland    
Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv

 

 

Groep C
Datum Land Land Uitslag
5 Zo. 10 juni 18:00 uur Spanje Italie 1 1
Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
6 Zo. 10 juni 20:45 uur Ierland Kroatië 1 3
Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski
13 Do. 14 juni 18:00 uur Italie Kroatie    
Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski
14 Do. 14 juni 20:45 uur Spanje Ierland    
Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
21 Ma. 18 juni 20:45 uur Kroatie Spanje    
Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
22 Ma. 18 juni 20:45 uur Italie Ierland    
Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski

 

 

Groep D
Datum Land Land Uitslag
7 Ma. 11 juni 18:00 uur Frankrijk Engeland 1 1
Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
8 Ma. 11 juni 20:45 uur Oekraine Zweden 2 1
Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
15 Vr. 15 juni 20:45 uur Zweden Engeland    
Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
16 Vr. 15 juni 18:00 uur Oekraine Frankrijk    
Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
23 Di. 19 juni 20:45 uur Engeland Oekraine    
Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
24 Di. 19 juni 20:45 uur Zweden Frankrijk    
Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky

 

 

 

Kwartfinale
Datum Land Land Uitslag
25 Do. 21 juni 20:45 uur Winnaar groep A Nr. 2 groep B    
Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
26 Vr. 22 juni 20:45 uur Winnaar groep  B Nr. 2 groep A    
Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
27 Za. 23 juni 20:45 uur Winnaar groep C Nr. 2 groep D    
Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbas Arena 
28 Zo. 24 juni 20:45 uur Winnaar groep D Nr. 2 groep C    
Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky

 

 

Halve finale
Datum Land Land Uitslag
29 Wo. 27 juni 20:45 uur
Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbas Arena
Winnaar wed. 25 Winnaar wed. 27    
30 Do. 28 juni 20:45 uur
Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
Winnaar wed. 26 Winnaar wed. 28    


 

 

Finale
Datum Land Land Uitslag
31 Zo. 1 juli 20:45
Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
Winnaar wed. 29 Winnaar wed. 30